Menu

O NAS

Jesteśmy na rynku od 1998 roku, współpracujemy z największymi dystrybutorami sprzętu komputerowego i AGD w Polsce i Europie Środkowo – Wschodniej. Ma to ogromy wpływ na szerokość oraz atrakcyjność naszej oferty.

Oferujemy Państwu szeroki wachlarz produktów IT i elektroniki użytkowej, dużego i małego AGD, profesjonalną obsługę handlową oraz profesjonalne wsparcie techniczne. Oferta naszej firmy to m.in. markowe zestawy komputerowe (w tym zestawy marki własnej z 3-letnią gwarancją), notebooki, netbooki, wszelkiego rodzaju komponenty i peryferia komputerowe oraz akcesoria multimedialne.

Posiadamy również w ofercie szeroką gamę produktów z działu telekomunikacyjnego tj. telefony, urządzenia nawigacji GPS oraz elektronikę użytkową. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów naszą ofertę rozszerzyliśmy również o produkty Fitness. Istotnym elementem naszej oferty jest sprzedaż zabawek, gier, artykułów dla dzieci oraz chemii gospodarczej w tym chemii z Niemiec, Francji i Włoch. Należymy do sieci sklepów alsen.pl – lidera sprzedaży sprzętu IT  oraz Kakto.pl – najlepiej rozwijającej się sieci sprzedaży sprzętu AGD.